Kalendarz imprez w SOSW

Harmonogram działań na rok szkolny 2018/2019

w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych.

 

 Uroczystości szkolne związane z ważnymi wydarzeniami

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

Uwagi

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

 

03.09.2018

Marlena Graczyk

Anna Frątczak

Mariusz Dróżdż

 
Ślubowanie pierwszoklasistów i uczniów nowo przyjętych październik 2018

Anna Frankowska

Magdalena Kalinowska

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

 

październik 2018

Beata Szczesiak

Elżbieta Kociołek

 

 

Narodowe Święto Niepodległości

 

 

 

listopad 2018

Małgorzata Mielczarek

Magdalena Kalinowska

Anna Lipińska

 

Dzień Pracownika Socjalnego

 

 

listopad 2018

Beata Szczesiak

Elżbieta Kociołek

 
Światowy Dzień Rzucania Palenia

listopad 2018

 

Anna Frankowska

Karolina Piwowarska

Anna Frątczak

Patrycja Danielewska

 

 

Światowy Dzień AIDS

 

grudzień 2018

 

Ewelina Pieszak

Magdalena Kalinowska

Patrycja Danielewska

 

Spotkanie przed Walentynkami

 

luty 2019

 

Ewelina Pieszak

Magdalena Kalinowska

Patrycja Danielewska

 
Dzień Pamięci o zmarłych na AIDS maj 2019

Ewelina Pieszak

Magdalena Kalinowska

Patrycja Danielewska

 
Szkolne Dni bez Przemocy grudzień 2018

Dagmara Dróżdż

Ewelina Pieszak

Magdalena Marczyńska

Magdalena Kalinowska

 
Światowy Dzień Logopedy marzec 2019

Anna Lipińska

Patrycja Danielewska

 
Światowy Dzień Ziemi kwiecień 2019

Anna Frątczak

Marlena Graczyk

Aneta Wieczorkiewicz

 

 

Światowy Dzień Zdrowia

 

kwiecień 2019

Anna Lipińska

Karolina Piwowarska

Katarzyna Czerniak

 

 

Konstytucja 3 Maja

 

maj 2019

Aneta Kubiak

Aneta Wieczorkiewicz

Izabela Siepka

 

 

Święto Patrona Szkoły

 

maj 2019

Marlena Graczyk

Anna Frątczak

Katarzyna Czerniak

 
Światowy Dzień bez Tytoniu maj 2019

Anna Frankowska

Anna Frątczak

Karolina Piwowarska

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

 

czerwiec 2019

Mariusz Dróżdż

Alina Adamiak

Wioletta Paruszewska

 

 

 

Imprezy integracyjne

 

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

 

Uwagi

 

Halloween w Bibliotece Szkolnej

 

październik 2018

 

 

Karolina Poturała

Aneta Wieczorkiewicz

Patrycja Danielewska

Beata Biała

 

Halloween w Internacie

 

 

październik 2018

 

 

 

Elwira Bukowiecka

Mariusz Dróżdż

Magdalena Marczyńska

 

 

Festiwal Talentów

 

listopad 2017

 

 

Marlena Graczyk

Aneta Lubas

Anna Knop

Beata Szczesiak

 

Całonocna Impreza Czytelnicza

 

 

 

 

 

 

Karolina Poturała

Aneta Wieczorkiewicz

Beata Biała

Elwira Bukowiecka

 

Andrzejki

 

listopad 2018

 

 

 

 

Aneta Kubiak

Izabela Siepka

Wioletta Paruszewska

 

Zabawa Karnawałowa

 

 

 

 

styczeń 2019

 

 

 

 

Iwona Andrzejak

Katarzyna Wielkopolan – Janik

Mariusz Dróżdż

 

Walentynki w Bibliotece Szkolnej

 

luty 2019

 

 

 

Karolina Poturała

Beata Biała  

Patrycja Danielewska

Anna Frankowska

 

Dzień Głośnego Czytania

 

 

 

 

 

Karolina Poturała

Małgorzata Mielczarek

Anna Frątczak

 

 
Dzień Dziecka

czerwiec 2019

 

 

 

Izabella Frątczak

Aneta Lubas

Wioletta Paruszewska

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 

 

 

 

 

Anna Frankowska

Anna Lipińska

 

 

Imprezy rekreacyjne i artystyczne

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

Uwagi

 

Sprzątanie Świata

 

wrzesień 2018

 

 

 

Dagmara Dróżdż

Magdalena Marczyńska

 
Święto Pieczonego Ziemniaka

wrzesień 2018

 

 

 

Izabella Frątczak

Elżbieta Kociołek

Izabela Walczak

 

Jasełka – Wieczór Wigilijny

 

grudzień 2018

 

 

 

Mariusz Dróżdż

Halina Rabiega

Dagmara Dróżdż

Elwira Bukowiecka

 

Tydzień Promocji Zdrowia

 

kwiecień 2019

 

 

 

Iwona Andrzejak

Agnieszka Idzikowska

Izabella Frątczak

Izabela Walczak

Anna Lipińska

Dagmara Dróżdż

Małgorzata Mielczarek

Katarzyna Czerniak

Aneta Kubiak

Magdalena Kalinowska

Ewelina Pieszak

Karolina Piwowarska

Anna Frątczak

Anna Frankowska

 

 

 

Akcje promocyjne

 

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

Uwagi

 

 

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

 

 

 

kwiecień 2019

Aneta Kubiak

Małgorzata Wawrzyniuk

Katarzyna Wielkopolan-Janik

Dagmara Dróżdż

Mariusz Dróżdż

Anna Knop

Aneta Lubas

Anna Lipińska

Aneta Wieczorkiewicz

Iza Siepka

Katarzyna Czerniak

 

 

Drzwi Otwarte w Ośrodku

 

 

 

 

marzec 2019

Dagmara Dróżdż

Mariusz Dróżdż

Anna Knop

Aneta Lubas

Karolina Piwowarska

Ewelina Pieszka

Anna Lipińska

 

 

Wycieczki tematyczne i krajoznawcze

 

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

Uwagi

 

Rajd rowerowy

 

wrzesień 2018

 

 

Małgorzata Wawrzyniuk

Marek Górski

 

 

Wycieczka tematyczna i krajoznawcza

 

październik 2018

 

 

 

Katarzyna Czerniak

Anna Frątczak

 

Ogólnoszkolna wycieczka

 

maj/czerwiec 2019

 

 

kwiecień/maj 2019

Agnieszka Idzikowska

Iwona Andrzejak

 

Małgorzata Mielczarek

Anna Frątczak

Magdalena Kalinowska

 

 

 

Obozy, biwaki, turnusy

 

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

Uwagi

 

Biwak Harcerski w Kaczce

 

czerwiec 2019

 

 

 

Izabella Frątczak

Anna Knop

Mariusz Dróżdż

 

 

Obóz narciarski w Zakopanem

 

grudzień 2018

 

 

 

Małgorzata Wawrzyniuk  
IV Harcerskie Spotkania z książką marzec 2019

Izabella Frątczak

Marlena Graczyk

Aneta Lubas

 

 

 

Ogólnopolski Zlot Drużyn Harcerskich NS w Stemplewie

 

maj 2019

 

 

Anna Knop

Mariusz Dróżdż

 

 

 

Turnus Rehabilitacyjny

w Krynicy Morskiej

 

26.09.2018r. – 5.10.2018r.

 

kwiecień 2019

 

Izabella Frątczak

Katarzyna Wielkopolan – Janik

 

 

Turnus Rehabilitacyjny

w Krynicy Morskiej

 

kwiecień 2019

 

 

 

Izabella Frątczak

Katarzyna Wielkopolan – Janik

 

 

 

 

Imprezy i akcje szkolne oraz pozaszkolne

 

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

organizatorzy

 

Uwagi

 

Ogólnopolska akcja

„Bezpieczne Wakacje”

wrzesień 2018

czerwiec 2019

Karolina Poturała

Alina Adamiak

 

 

Bicie rekordu w aerobiku

 

 

28 września 2018 Elwira Bukowiecka  
Konkurs stolarski listopad 2018

Zofia Gruszczyńska

 

 

 

„Dni Kultury bez barier”

 

 

 

 

październik 2018

 

 

 

Beata Szczesiak

Elżbieta Kociołek

 

Przegląd Teatrów „Albertiana”

 

 

 

luty 2019

Beata Szczesiak

Elżbieta Kociołek

 

 

 

Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna w Kole

 

marzec 2019 Katarzyna Wielkopolan-Janik  

Przegląd Teatrów Szkolnych „Plama”

 

 

 

Marzec/kwiecień 2019

Beata Szczesiak

Elżbieta Kociołek

 

Impresje Plastyczne w Rychwale

 

 

 

kwiecień 2019 Małgorzata Mielczarek  

Talent Show

Koło

kwiecień 2019

 

 

Beata Szczesiak

 

 

 

 

Konferencja Szkół Promujących Zdrowie

 

 

kwiecień 2019

 

Agnieszka Idzikowska

Iwona Andrzejak

 

Przegląd Teatrów

Konin

 

 

maj 2019

Beata Szczesiak

Elżbieta Kociołek

 

Międzyośrodkowa Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza w Turku

 

 

maj 2019

 

Iwona Andrzejak

Marlena Graczyk

Agnieszka Idzikowska

Karolina Piwowarska – opiekun drużyny

 

Udział w akcji selektywnej zbiórki odpadów – plastikowe nakrętki

 

 

 

cały rok

Małgorzata Wawrzyniuk

Katarzyna Wielkopolan-Janik

 

 

 

 

 

Międzyszkolna Olimpiada Językowa w Rychwale

 

 

  Magdalena Mizerkiewicz  

 

 

Imprezy i zawody sportowe

 

Rodzaj imprezy Termin

Organizator/

Organizatorzy

 

Uwagi

 

Obóz przygotowawczy na Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi w Bydgoszczy 04-10 październik

Małgorzata Wawrzyniuk

 

 

Regionalny Turniej Bowlingu Olimpiad Specjalnych

Konin

listopad

 

Małgorzata Wawrzyniuk

 

 
Mini Olimpiada dla Najmłodszych

listopad

 

Małgorzata Wawrzyniuk

Katarzyna Wielkopolan – Janik

 
Regionalny Mityng w Narciarstwie Zjazdowym Zakopane – obóz zimowy

04-14 grudzień

 

Małgorzata Wawrzyniuk

 

 
Regionalny Mityng w Biegu na Rakietach Śnieżnych Zakopane – obóz zimowy

04-14 grudzień

 

Małgorzata Wawrzyniuk  

Gala Sportowca Olimpiad Specjalnych Borzęciczki

 

styczeń Izabela Frątczak  

VII Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Borzęciczkach

 

 

 

 

   

Turniej Tenisa Stołowego PTSS „Sprawni Razem” Kościelec

 

luty

 

 

Marek Górski  

Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi

 

 

marzec

 

Małgorzata Wawrzyniuk  

Sport na wesoło w Rychwale

 

 

kwiecień Mariusz Dróżdż  
Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Rychwał

kwiecień

 

 

Mariusz Dróżdż  
VI Regionalny Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych Konin

kwiecień

 

Katarzyna Czerniak  
XIV Regionalny Dzień Treningowy Programu MATP Olimpiad Specjalnych Konin maj

Małgorzata Wawrzyniuk

Katarzyna Wielkopolan – Janik

 
Regionalny Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych Konin

maj/czerwiec

 

 

Małgorzata Wawrzyniuk  
Regionalny Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych Kalisz czerwiec Małgorzata Wawrzyniuk  
Turniej Piłki Nożnej Słupca czerwiec

Marek Górski

 

 
III Integracyjny Bieg z Przeszkodami TUR MAGEDDON

czerwiec

 

 

 

 Małgorzata Wawrzyniuk

 

Katarzyna Wielkopolan – Janik