Wycieczka do Parku Rozrywki Mandoria

W dniu 16 marca 2023 uczniowie Ośrodka wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria, znajdującego się w Rzgowie pod Łodzią. Ten, otwarty w lipcu 2021 roku, obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce.
Uczestnicy wycieczki mieli okazję skorzystać z ponad 20 atrakcji takich jak: roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na sześć torów, łódki na wodzie,Stary Fort – największy drewniany plac zabaw w Polsce czy olbrzymi okręt wirujący nad portem Wzięli również udział w licznych grach zręcznościowych oraz chodzili po ciekawych zakamarkach obiektu, takich jak labirynt luster.
W „Mieście Przygód” XVI-wieczne miasto handlowe zmienione zostało w park rozrywki z ciekawą historią i stylem, gdzie renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, wszyscy mogli poczuć się tam, jakby przenieśli się w czasie. Nasi uczniowie bawili się znakomicie i dali się porwać przygodzie, a czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie z pewnością wyjątkowym wspomnieniem.
Wycieczkę zorganizowały : Iwona Andrzejak, Katarzyna Wielkopolan, Małgorzata Wawrzyniuk.