Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada przypada Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszego Ośrodka pracowników Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej, by wspólnie świętować ten dzień.
Pani Izabela Piotrowska, dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku złożyła gościom serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym. Ponadto, w imieniu całej społeczności szkolnej, życzyła osobistej i zawodowej satysfakcji, realizacji wszelkich zamierzeń, a także dużo sił w tej szlachetnej i ofiarnej służbie.
Na uroczystości obecny był również Pan Władysław Karski, Wicestarosta Powiatu Tureckiego, który dołączył się do życzeń, podkreślając znaczenie pracy socjalnej. Wyraził szacunek i wdzięczność, wręczając świętującym przepiękne róże.
Uczniowie z teatru „Makuszaki” przygotowali na tę okazję specjalne przedstawienie, które wzbudziło podziw i uznanie publiczności. Tradycyjnie podarowali przybyłym gościom wykonane przez siebie upominki, dziękując w ten sposób za okazaną troskę. Występy zakończyła znana wszystkim piosenka zespołu Skaldowie pt. ,,Wszystko mi mówi ,że mnie ktoś pokochał” w wykonaniu Łukasza Góreckiego, Julii Stusek i Ani Prusinowskiej.
Dzień Pracownika Socjalnego przebiegł w miłej atmosferze, którą dopełniły przyniesione przez gości słodycze.
Apel przygotowały Beata Szczesiak i Elżbieta Kociołek.