,,Ale wkoło jest wesoło”

Właśnie pod takim hasłem w dniu 31 maja 2022 roku świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Dziecka. Pani dyrektor Izabela Piotrowska powitała wszystkich ciepło i serdecznie oraz złożyła uczniom życzenia z okazji ich święta. Uczniów do wspólnej zabawy zaprosiła maskotka szkoły – Makuś.
W tym szczególnym dniu na dzieci czekały różnorodne atrakcje: były zabawy kreatywne, taneczne oraz konkurencje sportowe. Szczególną atrakcję stanowiły dmuchańce, tor przeszkód oraz kule, w których można się było odbijać o innych bez końca. W trakcie zabawy zrobiliśmy sobie przerwę na pizzę i lody. Słowem wrażeń było co niemiara.
Organizatorami Dnia Dziecka były: Aneta Lubas, Anna Knop, Magdalena Marczyńska, Izabela Frątczak, Wioleta Paruszewska, które wcieliły się w rolę zabawnych klaunic. Obsługą muzyczną zajął się Mariusz Dróżdż.
Organizatorzy Dnia Dziecka dziękują za wspólną zabawę: Radzie Rodziców,  Stowarzyszeniu „Przyjaźni Dzieciom”, działającym przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Turku, pani Marzenie Grzelak za wypożyczenie gokartów. Ponadto szczególne podziękowania kierujemy do osób, które zakupiły kartki wielkanocne wykonane przez naszych uczniów. To dzięki Waszemu wsparciu finansowemu mogliśmy zorganizować ,,Dzień Dziecka Marzeń”.