Międzynarodowy Dzień Sportu

O tym, jak ważny jest sport w naszym życiu, nie trzeba nikogo przekonywać. Uprawianie sportu daje nam mnóstwo radości, pokonuje nasze słabości i wzmacnia wiarę w siebie. Dlatego 6 kwietnia w naszym Ośrodku zorganizowany został „Międzynarodowy Dzień Sportu” dla klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Celem przedsięwzięcia było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej.
W skład zawodów sportowych weszły różnorodne konkurencje: twister, ćwiczenia bokserskie z tarczą, rzut do celu, łowienie rybek i kulek, gra zręcznościowa „Słoń”, piankowe puzzle oraz zabawy w tunelu i na piłkach. Najmłodsi uczniowie chętnie wzięli w nich udział i wykazali się sportowym duchem walki.
Na koniec wszystkim zawodnikom wręczono medale oraz pamiątkowe dyplomy. To był naprawdę wyjątkowy dzień, udowodnił jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu sport. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie akcje, chętnie weźmiemy w nich udział!
Organizatorami przedsięwzięcia były: Magdalena Kalinowska, Agnieszka Krzyżanowska, Magdalena Marczyńska i Anna Mikołajczyk.