X Gala Sportowca Olimpiad Specjalnych

 Dnia 10 stycznia 2020 roku w sali widowiskowo-kinowej „Mieszko” w Koźminie Wielkopolskim odbyła się część oficjalna X Gali Sportowca Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie – Konin, w której uczestniczyli uczniowie z naszego Ośrodka wraz z 15 innymi Klubami Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska -Wielkopolskie -Konin.
Bartosz,  Miłosz, Paulina, Adam, Bartłomiej i Adam wraz z trenerem panią Dagmarą Dróżdż  oraz innymi gośćmi wspólnie świętowali, oglądali prezentację zdjęć i filmów ze sportowych wydarzeń 2019 roku i podziwiali występy przygotowane przez młodych artystów z Borzęciczek.
Wyróżnionym sportowcem z naszego Ośrodka został uczeń Miłosz Raczyk. Pogratulowano również Bartoszowi Sadkowskiemu (kolarstwo – ZPEW Turek), który reprezentował Polskę na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpijskich Specjalnych w Abu Dhabi.
Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy przenieśli się do Ośrodka w Borzęciczkach, gdzie odbywał się bal. W pięknie udekorowanej sali, przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie. Warto dodać, że wśród zaproszonych gości był słynny, znakomity pływak, Konrad Powroźnik.
W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek oraz pizzę. Późnym wieczorem, zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie, wrócili do domów rodzinnych.
Opiekę nad uczniami Ośrodka podczas gali sprawowała Dagmara Dróżdż.