II Turniej Sportowy Tenisa Stołowego w Bursie Szkolnej

26 listopada 2019 roku wychowankowie naszej bursy wzięli udział w II Turnieju Tenisa Stołowego. Jego celem była integracja uczniów, promowanie zdrowego stylu życia i odkrywanie talentów naszych wychowanków.
Turniej otworzyła pani Krystyna Soszyńska, życząc uczestnikom dobrej zabawy. Głównym sędzią został nasz wychowanek Dominik Kowalski.
Rozgrywany turniej był okazją do świetnej zabawy, ale też rywalizacją, gdyż każdy pragnął osiągnąć sukces. Mimo to zawodnicy walczyli fair play, kibicując sobie nawzajem.
Wyniki turnieju wyglądają następująco: w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Natalia Bącela, II Wiktoria Tomczyk, a III Wiktoria Szczepuła. Zwycięzcą turnieju w kategorii chłopców został Rafał Witczak, II miejsce zajął Jakub Kunicki, a III przypadło Wojciechowi Wajerowi.