Rajd rowerowy z Weroniką

Uczeń naszego Ośrodka Bartosz Sadkowski wraz z rodzicami  oraz panią Małgorzatą Wawrzyniuk zostali zaproszeni przez państwa Żabierek do udziału w Integracyjnym Rajdzie Rowerowym, który odbył się 21 września 2019 r. Wzięli w nim udział przyjaciele i koledzy ich córki Weroniki wraz z rodzicami i nauczycielami Ośrodków z Konina, Rychwała i Turku. Należy wspomnieć, że w marcu tego roku Weronika i Bartosz reprezentowali Polskę podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi w kolarstwie, stąd pomysł zorganizowania rajdu. Trasa rajdu wiodła ścieżkami Kramska, na których Weronika doskonaliła swoje umiejętności i trenowała kondycję przed wyjazdem na igrzyska.
Uczestnicy rajdu w doskonałych humorach i z łatwością pokonali 15 kilometrów, a na mecie na każdego dużego i małego uczestnika czekał medal i ciepły posiłek. Po zmaganiach na rowerach atrakcją była dyskoteka i wspólne zabawy integracyjne, które trwały do późnych godzin popołudniowych.
Wszyscy uczestnicy rajdu podziękowali za możliwość udziału w nim i zadeklarowali, że chętnie przyjadą na kolejny rowerowy rajd.
Do zobaczenia !!!!!!