Promujemy naszą Bursę!

Dnia 27 maja 2019 roku podczas Drzwi Otwartych w Liceum Ogólnokształcącym w Turku, dzięki gościnności i uprzejmości dyrekcji zachęcaliśmy przyszłych uczniów do zamieszkania w naszej bursie szkolnej. Szkoła przedstawiła swoją bogatą i ciekawą ofertę edukacyjną dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z naszego miasta i całego powiatu, która z pewnością pozwoliła dokonać świadomego i dojrzałego wyboru szkoły i dalszej drogi kształcenia.
Podczas tego wydarzenia bursę szkolną reprezentowały wychowanki: Julia, Ewa, Wiktoria i Weronika wraz z opiekunkami, panią Mirosławą Greber, panią Katarzyną Nitecką i panią Małgorzatą Papierkowską. Na naszym stoisku można było uzyskać wszystkie informacje dotyczące warunków opieki, zamieszkania, wyżywienia i form spędzania czasu wolnego. Wszystkich uczniów, którzy będą uczęszczać do szkół ponadgimnazjalnych w Turku zachęcamy do zamieszkania u nas.
Codziennie zapraszamy do naszej bursy w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku przy ulicy Aleja J. Piłsudskiego 5, gdzie można uzyskać niezbędne informacje, obejrzeć na miejscu warunki lokalowe i porozmawiać z mieszkającą tu młodzieżą.Czekamy na Ciebie! Udzielimy wszelkich informacji, doradzimy i pomożemy!