Dzień Pracownika Socjalnego

Dnia 23 listopada 2018 roku odbył się w naszym Ośrodku Dzień Pracownika Socjalnego. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Izabela Piotrowska, która przywitała zaproszonych gości. Podziękowała za dotychczasową współpracę na rzecz naszych wychowanków i ich rodzin oraz życzyła dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Swoją obecnością zaszczycił nas również pan Władysław Karski, Wicestarosta Powiatu Tureckiego, który skierował słowa uznania do zaproszonych gości i podkreślił znaczenie ich pracy dla wielu potrzebujących.
Uroczystość uświetnił program artystyczny pt. ,,Muzyka filmowa” przygotowany przez naszych uczniów. Artyści wcielili się w role najpopularniejszych postaci filmowych. Nie zabrakło legendarnego Janosika, Skrzetuskiego, a nawet Bonda. Publiczność z przyjemnością wysłuchała muzyki z ,,Titanica” i ,,Czterdziestolatka”. Największym powodem do wzruszenia był pan ,,Tolibowski”, w rolę którego wcielił się uczeń Adam Sęk wręczając znakomitym gościom białe tulipany. Wyrazem wdzięczności ze strony uczniów były również własnoręcznie wykonane drobne upominki. Koncert odbył się w miłej atmosferze, a brawom nie było końca.
Na zakończenie pani Jadwiga Ogińska, kierownik GOPS w Turku podziękowała w imieniu wszystkich pracowników socjalnych za zaproszenie i występy oraz wręczyła uczniom słodycze.
Program artystyczny przygotowały: pani Beata Szczesiak i pani Elżbieta Kociołek.