Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2018r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Izabela Piotrowska, która podziękowała wszystkim pracownikom za całoroczny trud i życzyła dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Ponadto wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom i przekazała miłą informację o przyznaniu Nagród Starosty.
Ten szczególny dzień uświetnił swą obecnością i złożył kwiaty na ręce pani Dyrektor Starosta Powiatu Tureckiego pan Mariusz Seńko oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju i Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku pan Jacek Suszek.
Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Uczniowie przybliżyli zgromadzonej publiczności muzykę, która towarzyszy najpopularniejszym filmom zarówno polskim jak i zagranicznym. Mieliśmy okazję zobaczyć np. legendarną postać „Zorro” i „Janosika”. Nie zabrakło też „Dumki na dwa serca” czy melodii ze słynnego „Titanica”. Ukoronowaniem występów było wręczenie paniom Dyrektorkom bukietów kwiatów przez samego „Tolibowskiego” z „Nocy i Dni”.
Publiczność była zachwycona występem o czym świadczyły owacje na stojąco.
Uroczystość przygotowały: pani Beata Szczesiak i pani Elżbieta Kociołek.