Dzień Dziecka

Dnia 25 maja 2018 roku świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Dziecka pod hasłem „Cyrk”. Pani dyrektor Jolanta Baran powitała wszystkich ciepło i serdecznie oraz złożyła uczniom najlepsze życzenia z okazji ich święta.

Prawdziwą niespodzianką była wizyta zaklinacza baniek – pana Dawida Siwca, finalisty „Mam Talent”, który swoim występem sprawił dzieciom ogromną frajdę. Chętni mogli nawet „zanurkować” w ogromnej mydlanej bańce. Następnie uczniowie brali udział w różnych ciekawych zabawach, takich jak: naśladowanie tresury zwierząt, pokonanie toru przeszkód, przejście po linie oraz inne konkurencje cyrkowe.

Po wspólnej zabawie przyszedł czas na ciepły posiłek oraz deser. Do końca imprezy uczestnicy bawili się na świeżym powietrzu w rytmach znanych i lubianych piosenek oraz brali udział w kolejnych konkurencjach sportowych i plastycznych.

Był to dzień pełen śmiechu, zabaw, sportu i różnych niespodzianek. Mamy nadzieję, że tegoroczna impreza przyniosła wszystkim dzieciom dużo radości i pozostanie w pamięci na dłuższy czas.

Imprezę przygotowały i prowadziły panie: Aneta Lubas, Wioletta Paruszewska oraz Izabela Walczak, które wcieliły się w rolę znanych cyrkowych postaci. Organizacja Dnia Dziecka możliwa była dzięki wsparciu ze strony Stowarzyszenia „Przyjaźni Dzieciom” przy naszym Ośrodku, PSS „Społem w Turku oraz Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.